S A M I
Studio Piosenki
Gand Prix
- Katarzyna Osterczy – II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Monika Zychowicz – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
I miejsca
- Emilka Chlewicka – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Janusza Wesołowskiego „Szkolny czas” w Ostrowcu świętokrzyskim
- Emilka Chlewicka – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Katarzyna Osterczy – XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” w Małogoszczu
- zespół TUTTI II - I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej „Wyśpiewane szlaki” w Piekoszowie
- Emilka Chlewicka – IV Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej w Miechowie
- Wiktoria Czwartosz – XX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa w Kielcach
- Emilka Chlewicka – XX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa w Kielcach
- Gabrysia Papaj – Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Gabrysia Papaj –Eliminacje Gminne do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
- Marta Śmiech - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Julia Palmowska - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Monika Zychowicz - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Monika Tomasik – X Szkolny Konkurs „Najpiękniejsze Europejskie Kolędy” w SP nr 25 w Kielcach
- Zuzia Olczyk – II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda…!” w SP nr 29 w Kielcach
- Emilka Chlewicka – II Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnych i Pokutnych w Świętym Krzyżu
- Emilka Chlewicka – Dziecięca Estrada Folkloru w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach
- Emilka Chlewicka – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Julia Palmowska – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Julia Palmowska – Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Wiktoria Mięsiak – Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Julia Palmowska – XII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki ”Śpiewajmy razem” w Radomiu
- Gabrysia Papaj – XII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki ”Śpiewajmy razem” w Radomiu
- Małgosia Kałuża – XII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki ”Śpiewajmy razem” w Radomiu
- kwintet TOFFI – 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Marat Śmiech – 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Emilka Chlewicka – „SCYZORYKI ŚWIĘTOKRZYSKIE”
- Julia Palmowska – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria FOLK)
- Emilka Chlewicka – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria POP-JAZZ)
- Weronika Stachura – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria FOLK)
- Ula Szumska – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria FOLK)
- Ula Szumska – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria POP-JAZZ)
II miejsca
- Monika Zychowicz – XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” w Małogoszczu
- Wiktoria Czwartosz – XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” w Małogoszczu
- zespół TOFFI – I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej „Wyśpiewane szlaki” w Piekoszowie
- Gabrysia Papaj – IV Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej w Miechowie
- Wiktoria Czwartosz - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Daria Kierońska - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Ula Szumska – Szklny Konkurs Piosenki Angielskiej w SP nr 33 w Kielcach
- zespół TOFFI - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Ula Szumska – Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej w SP nr 33 w Kielcach
- Małgorzata Kałuża – Dziecięca Estrada Folkloru w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach
- Wiktoria Wzorek – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Adaś Bulski – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Julia Salamon – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Daria Kierońska – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Zosia Tarasek – wraz z TRIO z SP Ne 2 w Kielcach w Miejscim Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaków w Kielcach
- Emilka Chlewicka - Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Karol Karpeta - Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Daria Kierońska - 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Emilka Chlewicka - 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Ula Szumska – Ogólnopolski Festiwal Piosenki „TALENTY” w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Daria Kierońska - Ogólnopolski Festiwal Piosenki „TALENTY” w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Emilka Chlewicka – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria FOLK)
- Julia Palmowska – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria POP-JAZZ)
- Małgosia Kałuża - III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria FOLK)
- Weronika Stachura – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria POP-JAZZ)
III miejsca
- Daria Kierońska – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Emilka Chlewicka – XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” w Małogoszczu
- Zuzia Olczyk – I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej „Wyśpiewane szlaki” w Piekoszowie
- zespół TUTTI I – I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej „Wyśpiewane szlaki” w Piekoszowie
- Ula Szumksa – IV Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej w Miechowie
- Adaś Bulski – XX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa w Kielcach
- Adaś Bulski - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Ula Szumska - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Iwona Tofil - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- zespół TUTTI II - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Julia Palmowska - X Szkolny Konkurs „Najpiękniejsze Europejskie Kolędy” w SP nr 25 w Kielcach
- Daria Nowak – Konkurs Piosenki „Pasje i Talenty” w Kielcach
- Klaudia Duda – Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko” w ZSO nr 6 w Kielcach
- Ula Szumska – XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Ola Gąska – XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Adaś Bulski – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Emilka Chlewicka – IV Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Baba-Jaga Song” w Porąbkach
- Emilka Chlewicka – (BEĄZOWA NUTKA) XXIV Międzynarodowy Konkurs Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie
- Ola Gąska - 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Ula Szumska – „SCYZORYKI ŚWIĘTOKRZYSKIE”
- Adaś Bulski - Ogólnopolski Festiwal Piosenki „TALENTY” w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Gabrysia Papaj - Ogólnopolski Festiwal Piosenki „TALENTY” w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Małgosia Kałuża – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Pradze (kategoria POP-JAZZ)
Wyróżnienia
- Monika Zychowicz – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Ula Szumska – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Daria Nowak – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Kasia Osterczy – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Janusza Wesołowskiego „Szkolny czas” w Ostrowcu świętokrzyskim
- Monika Zychowicz – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Janusza Wesołowskiego „Szkolny czas” w Ostrowcu świętokrzyskim
- Natalia Gajda – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Janusza Wesołowskiego „Szkolny czas” w Ostrowcu świętokrzyskim
- Emilka Chlewicka – I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej „Wyśpiewane szlaki” w Piekoszowie
- Ula Szumska – Eliminacje Wojewódzkie do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
- Emilka Chlewicka - Eliminacje Wojewódzkie do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
- Ula Szumska – Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Chęcinach
- Diana Stolarczyk - Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Chęcinach
- Emilka Chlewicka - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Wiktoria Wzorek - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Natalia Gajda - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Zuzanna Olczyk - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Weronika Stachura - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- zespół TUTTI I - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach
- Aleksandra Gąska - Konkurs Piosenki „Pasje i Talenty” w Kielcach
- Daria Kierońska – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Ida Halska – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- OliwiaKarczewska – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Zuzia Olczyk – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Monika Tomasik – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Marta Śmiech – XIX Ogólnopolski Ogólnopolski PrzeglądPiosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” w Warszawie
- Wiktoria Mięsiak – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Ola Gąska – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Julia Palmowska – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Wiktoria Wzorek – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Natalia Gajda – XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK” w Pabianicach
- Wiktoria Czwartosz – (ZŁOTA PÓŁNUTKA) w XXIV Międzynarodowy Konkurs Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie
- Mata Śmiech - Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Adam Bulski - Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży „Słowo i piosenka” w Iłży
- Daria Nowak – 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Wiktoria Wzorek – 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
- Adam Bulski – 49 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „ Tomaszowska Wiosna” w Tomaszowie Mazowieckim
Nagrody Specjalne
- Natalia Gajda (Nagroda Dyrektora Festiwalu) – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” w Ćmielowie
- Emilka Chlewicka (Puchar Półkownika Wiesława Stachowicza) – II Festiwal Piosenki Wojskowej „Żołnierska nuta” w Kielcach
- Ida Halska (Nagroda Specjalna) - II Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” w Kielcach